Sie?ky proti hmyzu

Sieťky proti hmyzu sú najefektívnejšou prirodzenou ochranou proti dotieravému hmyzu. Aj keď je ich funkcia predovšetkým praktická, svojím moderným dizajnom sa stávajú elegantným doplnkom okien a dverí.
Sieťovina je vyrobená z poplastovaného sklolaminátového vlákna, ktoré nepodlieha korózii a dobre znáša teplotné rozdiely. Je dodávaná v šedej (popr. čiernej farbe) a na okne je prakticky neviditeľná.

limec

Siete s límcom
Sieťe s límcom sú určené pre použitie do plastových okien. Rám je opatrený límcom, ktorý dokonale priľahne k rámu okna. Tým je dosiahnutý lepší vzhľad sieťe a jej väčšia tesnosť. Rám je vyrobený z válcovaného hliníku a je povrchovo chránený vypalovacím lakom. Môže byť dodaný vo farbe bielej, hnedej, imitácii dreva alebo v RAL prevedení. Montáž sieťe je možné previesť z interiéru pomocou hliníkových otočných háčikov.

siete dvere

Sieťové dvere
Sieťové dvere si v poslednej dobe získaly veľkú obľubu.
Rám v rozmeroch 53 x 20 mm je vyrobený z válcovaného hliníku a je povrchovo chránený vypalovacím lakom. Môže byť dodaný vo farbe bielej, hnedej, imitácii dreva alebo v RAL prevedení. Rám je v rohoch spojený vnútornými plastovými prvkami. Sieťové dvere sa dajú namontovať so samozatváracími pántami, ochrannou lištou proti prekopnutiu a ďalšími doplnkami.

navij
navij dvere

Samonavíjacie siete okenné a dverné
Samonavíjaciu sieť je možné, v dobe kedy ju nepotrebujeme, vyťiahnut do kastlíku. Vodiace lišty s kastlíkom sú štandardne dodávané vo farbe bielej a hnedej. V prípade požiadavky je možné dodať vo farbe RAL. V prípade odsadenia siete od výplne je možnosť dodať vynášací uholník 40 x 20 mm.
K sieťovým navíjacím dverám je možné dodať pre lepšie uchytenie magnetickú lištu.

Dodávateľom tieniacej techniky je spoločnosť Servis Climax s.r.o., ktorá patrí svojou kvalitou, inovatívnosťou a skúsenosťami medzi špičku vo svojom obore.

Climax logo II
[O nás] [Plastové okná] [Plastové dvere] [Žalúzie] [Sieťky] [Referencie] [Kontakt]