?alúzie

INTERIÉROVÉ ŽALÚZIE

Horizontálne
horiz zaluzieInteriérové horizontálne hliníkové žalúzie stále predstavujú najrozšírenejší spôsob protislnečnej ochrany. Ich výhodou je předovšetkým jednoduchosť, minimálna údržba a cenová dostupnosť.

kampa_001_712_150x150

Vertikálne
vertik zalLátkové vertikálne žalúzie v sebe spájajú slnečnú clonu s elegantnou dekoráciou interiéru. Tvoria modernú dominantu bytových a kancelárskych priestorov a zároveň nahrádzajú tradičné bytové prvky ako závesy a záclony.

EXTERIÉROVÉ ŽALÚZIE

vonk zaluzie2Vonkajšie žalúzie sú najpoužívanejším exteriérovým tieniacim prvkom. Umožňujú plynule regulovať prirodzené osvetlenie, zachytávajú priame slnečné žiarenie a chráni pred jeho škodlivými účinkami. Umiestnením žalúzií do exteriéru najúčinnejšie ovplyvníte tepelnú klímu v interiéri.
Žalúzie môžu byť ovládané kľučkou, šnúrou alebo elektropohonom 230V/50Hz. Motorové prevedenie má výhodu v možnosti zapojenia do centrálneho elektronického systému riadenia. Pokiaľ nie je stavebne pripravené inak, sú obvykle žalúzie doplnené krycími plechmi pohľadovo ukrývajúce zväzky vytiahnutých žalúzií.
Používajú sa k zatieneniu okien moderne poňatých rodinných domov. Daľej sú vhodným riešením pre zatienenie pásových okien administratívnych budov a komerčných objektov.

Dodávateľom tieniacej techniky je spoločnosť Servis Climax s.r.o., ktorá patrí svojou kvalitou, inovatívnosťou a skúsenosťami medzi špičku vo svojom obore.

Climax logo II
[O nás] [Plastové okná] [Plastové dvere] [Žalúzie] [Interiérové] [Exteriérové] [Sieťky] [Referencie] [Kontakt]